AKNUR Oto Kiralama, izmir araç kiralama, izmir car rental, izmir rent a car, izmir car hire
Anasayfa Hakkımızda Araç Kiralama Filo Kiralama Haberler 2.El Araçlar Araç Kiralama Koşulları İletişim
Araç Kiralama Koşulları

Sürücü Belgesi ve Kiralama Yaşı : 

B,C,D,K grupları için en az 21 yaşında ve 1 yıllık ehliyete sahip ; F, J grupları için en az 28 yaşında, en az 1 yıllık ehliyete sahip kişiler otomobil kiralayabilir.

Diğer Sürücüler :

Aracı kiralayanın dışında kişilerin kullanabilmesi için geçerli ehliyetin sözleşmede gösterilmesi gereklidir. Ek sürücü için ücret alınmamaktadır.

Sigorta :

Fiyata kasko ve Mali Mesuliyet Sigortası dahildir. Kasko sigortası, araçta meydana gelebilecek her türlü maddi hasarı, aracın çalınmasını ve zarar verilen karşı araçtaki maddi hasarlarla, zarar verilen karşı aracın içinde bulunan kişilerin hasarlarını belli limitler çerçevesinde karşılayan sigortadır. Ancak tüm bu sigortaların geçerli olabilmesi için ; muhtemel kaza anında sürücünün uyuşturucu veya alkol etkisi altında olmaması, yasal hız sınırlarını aşmamış olması gereklidir. Ayrıca ; araç kaza yerinden kaldırılmadan, Polis trafik zaptının tuturulması gereklidir.

Teslim ve Bırakma :

Otomobilleri Hangi şehirde olursanız olun; havaalanı, gar, liman, otel, işyeri ve otogarlarda haber vermek koşuluyla teslim etme ve teslim alma koşulları için firmamızla irtibat kurunuz.

Trafik Cezaları :

Trafik yasalarına uyulmaması durumunda doğacak her türlü sorumluluk ve ceza kiralayana aittir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi ve mahalli makamlar tarafından tutulması halinde geçen süreler, sözleşme süresi içinde kabul edilir.

Faturalama :

Firmamız Kiralayacağınız tüm araçlarda ister Adınıza istersenizde Firmanızın adına kiraladığınız araçın detayları açık şekilde yazılmak üzere fatura kesmektedir.

Diğer :

Kiralanan araç;

Gümrük yasaları ve T.C. kanunlarınca taşınması suç sayılan her türlü eşyanın taşınması ve diğer gayri kanuni işlerde;

Başka bir aracın ya da hareket eden veya etmeyen nesnelerin çekilmesinde, itilmesinde, yüklenerek taşınmasında;

Yarış, hız tayini, ralli, sağlamlık denemesi, motorlu sporlar ile normal trafiğe kapalı ve uygun olmayan yollarda;

Ttrafik kuralları tarafından saptanmış yolcu sayısının üstünde yolcu ve her ne şekilde olursa olsun bagaj dışı yük ve patlayıcı, parlayıcı maddeler taşınmasında;

Alkol ve uyuşturucu maddelerin etkisi altında;

Ödeme şekli ne olursa olsun, ivaz karşılığında yolcu veya mal taşımada KULLANILAMAZ.Etiketler / Tags
AKNUR Oto Kiralama
5745 Sokak No:4 MTK Sitesi - Çamdibi Bornova / İzmir
Telefon : +90 232 431 02 50 / +90 232 431 02 90
Faks : +90 232 431 04 03
Aknur Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti © Copyright 2024